• Yeni
El Kavrama Güçlendirici Topu, el Terapi Topu Sıkmak Topu Alt Parmak Parmak Egzersiz Topu için Parmak Fiziksel

El Kavrama Güçlendirici Topu, el Terapi Topu Sıkmak Topu Alt Parmak Parmak Egzersiz Topu için Parmak Fiziksel

₺ 132.90
İşlenmemiş
Stokta

Havalandırma : Çarpmaların artması cilt ve top arasındaki teması etkili bir şekilde azaltabilir ve orta havalandırılır ve nefes alabilir ve avuç içi havasız ve sıcak olmaz. 3 D Masaj Yumru Noktası Tasarımı : kavrama gücünü egzersiz yaparken avuç içi akupunktur noktalarına etkili bir şekilde masaj yapabilir.Anti Damla Tasarımı : düşmesi kolay değildir ve ayrı ayrı uygulanabilir ve kavrama yetersiz olduğunda düşmeyi önleyebilir.Yansıma Alanında Akupunktur Noktası Masaj Tasarımı : akupunktur noktalarını uyarır, insan iç organlarının sağlığını düzenler ve hastalıkları azaltır.Alt Parmak Tasarımı : Kullanıcının parmakları esnek değilse, topun düşmesini etkili bir şekilde önleyebilir.Özellik : 1. 3 D Masaj Yumru Noktası Tasarımı : kavrama gücünü egzersiz yaparken avuç içi akupunktur noktalarına etkili bir şekilde masaj yapabilir.2. Yansıma Alanında Akupunktur Noktası Masaj Tasarımı : akupunktur noktalarını uyarır, insan iç organlarının sağlığını düzenler ve hastalıkları azaltır.3. Havalandırma : Çarpmaların artması cilt ve top arasındaki teması etkili bir şekilde azaltabilir ve orta havalandırılır ve nefes alabilir ve avuç içi havasız ve sıcak olmaz.4. Anti Damla Tasarımı : düşmesi kolay değildir ve ayrı ayrı uygulanabilir ve kavrama yetersiz olduğunda düşmeyi önleyebilir.5. Alt Parmak Tasarımı : Kullanıcının parmakları esnek değilse, topun düşmesini etkili bir şekilde önleyebilir.Şartname : Öğe Türü : Parmak Egzersiz topu Malzeme : tprfonksiyon : Egzersiz parmak ve kol gücü.Kavrama topunun boyutu büyük değildir, sadece avucunuzun içinde tutun, kavrama topunu tutun, sertçe sıkıştırın ve kavrama topunun basıncını parmaklarınızda hissedebilirsiniz.Genel olarak, N kez tutmaya devam ederseniz, avuçlarınızda uyuşma ve ısı hissedeceksiniz ve sonra kendinizi çok rahat hissedeceksiniz.Çünkü kuvvet topu sertçe bastırıldığında, esnek top deforme olur ve avucunu doldurur.Avuç içi gevşek ve sıkı hale gelir gelmez, top egzersiz ve sağlık hizmetlerinin etkisini elde etmek için avuç içi akupunktur noktalarını etkili bir şekilde uyarabilir.Uygulanabilir İnsanlar : 1. Kontraktür sertliğini önlemek ve düzeltmek için ekstansör kas ve parmak ekstansör fonksiyonu egzersizleri.2. El bileği ekstansör ve parmak ekstansör kaslarının felci (radyal sinir felci).3. Hemiparezi hastalarında, el ve ayak bilekleri işlevsiz ve el ve ayak bilekleri zayıf.Eğitim sayesinde, ilgili parçaların kas gücü ve eklem aktiviteleri geliştirilebilir.4. Fleksör kas gerginliğinin ve kas atrofisinin artmasını kontrol edin.5. P.

Anahtar Özellikler

Item Type:
Finger Exerciser Ball
Material:
TPR
Function:
Exercise finger and arm strength. The size of the grip ball is not large, just hold it in the palm of your hand, hold the grip ball, pinch it hard, and you can feel the pressure of the grip ball on your fingers. Generally, if you continue to hold it for N times, you will feel numbness and heat in your palms, and then you will feel very comfortable. Because when the force ball is pressed hard, the flexible ball deforms and fills the palm of the hand. As soon as the palm becomes loose and tight, the ball can effectively stimulate the acupuncture points of the palm to achieve the effect of exercise and health care.
Applicable People:
1. Extensor muscle and finger extensor function exercises to prevent and correct contracture stiffness. :
2. Paralysis of wrist extensor and finger extensor muscles (radial nerve palsy). :
3. In patients with hemiplegia, the fingers and wrists are dysfunctional, and the fingers and wrists are weak. Through training, the muscle strength and joint activities of related parts can be improved. :
4. Control increase of flexor muscle tension and muscle atrophy of thenar. :

Sen de olabilir