• Yeni
UTLJPW Fitness Tracker Kadınlar için, akıllı İzle Kadınlar için, Smartwatch Telefonları IP68 Su Geçirmez Etkinlik

UTLJPW Fitness Tracker Kadınlar için, akıllı İzle Kadınlar için, Smartwatch Telefonları IP68 Su Geçirmez Etkinlik

₺ 84.60
İşlenmemiş
Stokta

Uzun pil ömrü : düşük güç tüketimi, uzun ömürlü pil ömrü, günlük şarj sıkıntılarından kurtulun.Endişelenmeden hayatınıza eşlik edecek IP68 su geçirmez : günlük yaşamın ve yaşamın su geçirmez etkisini elde etmek için tamamen kapalı yapının ve yüksek kaliteli malzemelerin mükemmel entegrasyonu, farklı ortamlarda daha özgürce giymenizi sağlar. farklı senaryoları karşılamak için 24 spor modu : dahili açık koşu, atlama, bisiklet, yoga, atlama ve diğer düzinelerce spor modu, farklı spor sahnelerini karşılamak için stil açık oyuncu ekipmanıdır.Moda akıllı saat : yakışıklı tasarımlı akıllı saat, yuvarlak ekran, 1.32 inç tam dokunmatik renkli ekran, 360 * 360 piksel çözünürlük, net ve parlak ekran.Bluetooth akıllı saat bileğinizi kaldırdığında, ekran otomatik olarak yanar.Uyku modu : bilimsel destekli uyku, sabah enerji dolu.Uyku izleme teknolojisi uyku yapısını kaydedebilir ve sporadik uykular uyku problemlerini tanımlayabilir.Uyku kalitesini artırmak için uyku iyileştirme önerileri ve kişiselleştirilmiş uyku yardımı hizmetleri.Adım sayma, izleme, akıllı hatırlatmalar, sağlık kontrolü, bilgi bas, uyku analysis Specification : Adı : Yetişkin Akıllı Watch Wearing yöntem : bilek strap Battery kapasitesi : 220 m AScreen çözünürlük : 360*USB direkt fişi, manyetik cable Communication tipi şarj : hayır card Applicable insanlar : erkekler, iş, halk, gençler, moda 360 Operation modu : screen Life zaman TFT + button Screen boyutu : 1.91 inches Wristband malzeme : silicone Screen türü : 7 az days Charging yöntem : adults Tips : 1 temel fonksiyonları : . Saati kullanırken, kayış üzerindeki terin neden olduğu cilt rahatsızlığını önlemek için çok sıkı takmamanız tavsiye edilir2. Hizmetlerimiz veya ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sorununuzu çözmek için mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Anahtar Özellikler

Name:
Adult Smart Watch
Wearing method:
wrist strap
Battery capacity:
220 mA
Screen resolution:
360*360
Operation mode:
touch + button
Screen size:
1.32 inches
Wristband material:
silicone
Screen type:
TFT screen
Life time:
less than 7 days
Charging method:
USB direct plug, magnetic charging cable
Communication type:
no card
Applicable people:
men, business, general public, teenagers, fashion, adults
1. When using the watch, it is recommended not to wear it too tightly to avoid skin discomfort caused by sweat on the strap :
2. If you have any questions about our services or products, please feel free to contact us, we will contact you as soon as possible to solve your problem :

Sen de olabilir